Udostępnij na Facebook
Udostępnij na Twitter
Udostępnij na Google +
Udostępnij na LinkedIn

AGROTECH 2019

15 – 17 marca 2019, Targi Kielce, Hala E, Stoisko 14 w Kielcach

--

Dni

--

Godzin

--

Minut

--

Sekund

Rozpocznij sezon z maszynami KUHN!

Serdecznie zapraszamy na stoisko KUHN podczas Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH, które odbędą się w Kielcach w dniach 15 – 17 marca 2019. Przyjdź i zobacz nowości KUHN!

Umów się ze specjalistą KUHN

MyKUHN

MOJA DROGA DO SUKCESU

ZAPISZ SIĘ TERAZ

MyKUHN

Mamy ogromną przyjemność poinformować o uruchomieniu nowego portalu internetowego dla klientów KUHN o nazwie MyKUHN. Portal, do którego będą Państwo mieli dostęp o dowolnej porze i z dowolnego urządzenia, oferować będzie wiele użytecznych funkcji związanych z eksploatacją i optymalnym użytkowaniem maszyn KUHN:

  • dostęp do katalogu części zamiennych dla posiadanych maszyn, z możliwością podglądu cen katalogowych oraz dostępności części u Dealera w ramach usługi KUHN i-Search
  • dostęp do instrukcji obsługi maszyn
  • bezpośredni dostęp do promocyjnych ofert na maszyny i części zamienne
  • dostęp do porad serwisowych i eksploatacyjnych dotyczących maszyn
  • kalendarz lokalnych i krajowych targów i wydarzeń w branży maszyn rolniczych

15 – 17 marca 2019, Targi Kielce, Hala E, Stoisko 14

ul. Zakładowa 1, 25-672 Kielce

Bądźmy w kontakcie

AGROTECH 2019

Odwiedź KUHN podczas targów AGROTECH 2019!

Dołącz do wydarzenia

Obserwuj nas

KUHN Shop

Od małych modeli maszyn, po dziecięce ubrania i zabawki - wysoka jakość wykonania artykułów dostępnych w naszym sklepie, podobnie jak w przypadku maszyn i części zamiennych, jest kluczowym elementem strategii KUHN, kontynuowanej nieprzerwanie od 1828 roku.

Pobierz kupon rabatowy 10% na zakupy w Sklepiku KUHN podczas targów AGROTECH 2019:

ZOBACZ KATALOG Pobierz kupon

Umów się na spotkanie ze specjalistą podczas targów AGROTECH:

Umów się ze specjalistą KUHN

Zobacz także

MyKUHN – całodobowe wsparcie techniczne

Wiemy jak ważne jest wsparcie techniczne w każdym momencie. Dzięki platformie MyKUHN użytkownicy maszyn KUHN mogą konsultować się i pobierać instrukcje obsługi maszyn o dowolnej porze. Platforma czynna jest przez cały rok.

Zapisz się teraz

Serwis i części zamienne KUHN

Z myślą o dostosowaniu naszej oferty do różnych sytuacji i oczekiwań klientów, stworzyliśmy w Grupie KUHN kompleksową ofertę usług świadczonych przez naszą sieć sprzedaży. Naszym celem jest zapewnienie rolnikom bezstresowych warunków pracy, dzięki dostosowaniu oferty do indywidualnych potrzeb gospodarstw rolnych oraz zapewnieniu wsparcia posprzedażnego, które pozwoli uniknąć przestojów w sezonie wzmożonych prac polowych.

W ten sposób wspieramy Cię w codziennej pracy.

Usługi KUHN

KUHN Electronics

Dzisiaj trudno jest wyobrazić sobie nowoczesne rolnictwo bez wsparcia elektroniki. Odpowiednie rozwiązania nie tylko pozwalają zwiększyć wydajność roboczą i jakość pracy maszyn, ale również przyczyniają się do redukcji kosztów, dzięki bardziej efektywnemu wykorzystaniu możliwości sprzętu.

Elektronika zapewnia również wysoki poziom komfortu obsługi, dzięki uproszczonym regulacjom i automatyzacji funkcji. Innymi słowy, rozwiązania elektroniczne przynoszą wiele ulepszeń w codziennej pracy rolników.

Pobierz broszurę