Поділитись на Facebook
Поділитись на Twitter
Поділитись на Google +
Поділитись на LinkedIn
×

ESPRO

Головна сторінка

ESPRO Посівний комплекс для технологій мінімального обробітку ґрунту

Менше потужності – вища продуктивність.

Посівний комплекс ESPRO – це універсальні посівні рішення з робочою шириною від 3,00 до 8,00 м. Посівні комплекси ESPRO поєднують дискування, прикочування й висівання в межах одного проходу для забезпечення дружних сходів після оранки, після мінімального обробітку та навіть по пожнивних рештках. Вони були розроблені, щоб забезпечувати максимальну універсальність.

Моделі RC оснащено двома системами дозування та розподілу – це ще ширший діапазон можливостей експлуатації!

За детальною інформацією звертайтесь

Знайти дистриб'ютора

×

Новинка

VISTAFLOW

Зробіть своє життя простішим за допомогою управління технологічною колією

VISTAFLOW - це інтелектуальна система клапанів, що контролює проходження насіння всередині розподільчої головки. Оснащуючи розподільну головку сівалки системним клапаном VISTAFLOW на всіх рядах, дозволяє спростити процес створення технологічних колій, а також контролює проходження насіння в кожному ряду.

Більше інформації

Отримайте детальнішу інформацію про лінійку ESPRO, її характеристики та переваги:

> Завантажте брошуру

> Технічні характеристики

Усі агрономічні можливості під рукою

Посівний комплекс ESPRO 4000 RC і 6000 RC з робочою шириною 4 і 6 м мають бункер, розділений на дві частини. Вони обладнані двома системами вимірювання та розподілу, які дозволяють вносити добрива або висівати другу основну культуру чи сорт насіння перед прикочувальними колесами.

Багато інших робочих можливостей:

  • Висівайте одну основну культуру,
  • Висівайте основну культуру і вносьте добрива за один прохід,
  • Висівайте дві різні культури (покривні культури, суміші тощо),
  • Висівайте два сорти або дві різні культури в один рядок з окремим дозуванням,
  • Висівайте основну культуру і одночасно вносьте добриво.

ОСНОВНА КУЛЬТУРА А

ОСНОВНА КУЛЬТУРА А + ДОБРИВО А

ОСНОВНА КУЛЬТУРА А + ОСНОВНА КУЛЬТУРА B

СОРТ A + СОРТ B

ОСНОВНА КУЛЬТУРА А + ДОБРИВО B

ОСНОВНА КУЛЬТУРА А


Увесь бункер використовується для одного сорту насіння. Насіння проходить через обидва дозувальні пристрої, проте воно надходить до однієї розподільної головки та тільки на висівну секцію CROSSFLEX.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПОСІВНОГО КОМПЛЕКСУ

Сівалка, завдяки новим розробкам, володіє значною продуктивністю і, при цьому, не потребує потужної техніки. Всі корисні вдосконалення важко перелічити, ось лише деякі з можливостей KUHN Espro:

Легке керування агрегатом прямо з кабіни трактору здійснюється за допомогою системи ISOBUS, що забезпечує значне прискорення всіх робочих процесів та полегшує працю механізатора.

РОЗКРИЙТЕ СВІЙ ПОТЕНЦІАЛ З ПОСІВНИМ КОМПЛЕКСОМ KUHN ESPRO

Використання нових технологій, більш точної і економної техніки — це необхідна умова успішного ведення справ в умовах високої конкуренції в секторі вирощування сільськогосподарської продукції. Переваги, які надає купівля нашого посівного комплексу:

Вартість посівного комплексу залежить від моделі та обраних опцій. Щоб дізнатися ціну сівалки, зверніться до дилерів компанії КУН у вашому регіоні — вони працюють по всій Україні. Ми також зарошуємо представників компаній, які займаються реалізацією сільськогосподарської техніки, до співпраці.

Говорять користувачі Вони випробували та схвалили сівалки ESPRO. Ось які у них склалися враження.

Олексій Нечай
Зам.Директора
СФГ «Роксолана»

Попереду є диски, вони вирівнюють поверхню землі, і тоді можно тільки закрити вологу боронами та одразу сіяти цією сівалкою.

Микола Володимирович
Агороном
Господарство «ЗАРЯ»

Працює сівалка у нас вже другий сезон. Почали з ріпаку та пшениці - 200 га, в цьому році відсіяли 300 га сої. Дуже зручно і легко регулюються диски, глибина посіву, катки. Зручно те, що котушки - одна під культури, друга під добрива - універсальні, і налаштування з однієї культури на іншу відбувається дуже легко!

Олег Кирилюк
Зам.Директора
ТОВ «Черепин»

Комплексом ESPRO 6000 RC можна сіяти відразу після оранки, агрегат робить гарне посівне ложе. Без проблем регулюється глибина загортання насіння.

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

За детальною інформацією звертайтесь

Знайти дистриб'ютора