Поділитись на Facebook
Поділитись на Twitter
Поділитись на Google +
Поділитись на LinkedIn
×

SPW Intense ДВОШНЕКОВІ ВЕРТИКАЛЬНІ САМОХІДНІ ЗМІШУВАЧІ-КОРМОРОЗДАВАЧІ

З огляду на реалії молочних ферм, самохідна техніка SPW Intense оптимізує роздавання корму.

ПЕРЕВАГИ ДЛЯ КЛІЄНТА:

Продуктивність
і ощадливість

Увага до
збалансованості раціонів

Машина,
розроблена для молочних ферм

ВСТУП

Нові машини лінійки SPW Intense від KUHN є результатом багаторічного досвіду у розробці й виробництві самохідних змішувачів-роздавачів корму. Ми поєднали ноу-хау кількох наших підрозділів, що спеціалізуються на новітніх технічних розробках для тваринництва.

Машини лінійки KUHN SPW Intense розроблено з урахуванням усіх вимог щодо годівлі тварин на сучасній молочній фермі: вмісту клітковини, рівномірності змішування, якості роздавання тощо.

Заощадження пального забезпечується поєднанням нового двигуна TIER IIIВ потужністю 225 к.с. Фаза 4F із системою керування гідравлікою «змішувальний шнек/подрібнювальна фреза», що дає змогу перерозподіляти потужність на пріоритетний у даний момент вузол.

Моделі лінійки KUHN SPW Intense ідеально підходять для інтенсивної роботи на великих тваринницьких фермах та в кооперативах, оскільки мають найкращі на ринку тягові показники. Ключовими рисами цих чудових машин є їхня швидкість і зручність, що зумовлюються перерозподілом маси на задню вісь!

Для професіоналів, що інвестують у техніку, з якою вони працюють кожного дня, надзвичайно важливо відчувати підтримку мережі партнерів, готових негайно надати усю необхідну допомогу (запасні частини, сервісне обслуговування тощо).

ЗАЯВА КОМПАНІЇ GAEC SAPINIÈRE (ОБ’ЄДНАННЯ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ)
ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ