Поділитись на Facebook
Поділитись на Twitter
Поділитись на Google +
Поділитись на LinkedIn
×

SPW Intense ДВОШНЕКОВІ ВЕРТИКАЛЬНІ САМОХІДНІ ЗМІШУВАЧІ-КОРМОРОЗДАВАЧІ

Машина, розроблена для молочних ферм

ПЕРЕВАГИ ДЛЯ КЛІЄНТА:

Продуктивність
і ощадливість

Увага до
збалансованості раціонів

Машина,
розроблена для молочних ферм

МАШИНА, РОЗРОБЛЕНА для молочних ферм

CCI: Майстерний моніторинг

Кабіна змішувачів-роздавачів корму лінійки SPW Intense від KUHN оснащується терміналом керування KUHN CCI control box; кольоровий сенсорний екран відображає усі робочі дані та інформацію про вагу рослинної маси і корму.

Одного погляду на екран достатньо для того, щоб оператор отримав усю потрібну інформацію: практичність на всі 100 %. Термінал CCI також відображає інформацію щодо технічного обслуговування машини – як періодичних операцій, так і діагностики вузлів.

За допомогою терміналу CCI ви також можете миттєво регулювати швидкість різальної фрези, швидкість обертання змішувального шнека та швидкість руху роздавального конвеєра.

Для керування даними щодо годівлі у терміналі CCI передбачено можливість збереження в пам’яті 80 раціонів з 15 окремих інгредієнтів. Термінал може запам’ятовувати до 10 груп різних роздавальних операцій. Легкість і надійність керування даними забезпечується системою передавання даних LIBRAFEED за допомогою USB на стаціонарний комп’ютер.

КОМФОРТ: ЗАЙМІТЬ НАЙЗРУЧНІШЕ МІСЦЕ!

ПОВНІСТЮ ПІДВІСНА

Повністю підвісна рама, що складається з двох незалежних підвісних штанг з великим зазором спереду та підвіски ресорного типу ззаду, зумовлює винятково високі тягові характеристики машини.

МАНЕВРЕНІСТЬ

Для роботи у тісних приміщеннях змішувачі-роздавачі SPW Intense від KUHN можуть опційно оснащуватися заднім ведучим мостом, що значно скорочує кути повороту.

КОМФОРТ КАБІНИ

Внутрішній простір кабіни організовано таким чином, щоб водій мав оптимальний огляд та доступ до органів керування.

ОГЛЯД

Переміщення по території господарства – просто дитяча гра, якщо маєш панорамну кабіну з оглядом 310° та дзеркала заднього огляду, камери й освітлювальні прилади.

ЛЕГКІСТЬ ДОСТУПУ

Двигун та основні вузли машини (насоси, фільтри, датчики тощо) є легкодоступними; вони зосереджені у задній частині машини для спрощення обслуговування.

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ