Заготівля сіна і силосу

Зубці

Довговічність

Зубці KUHN виготовляються зі спеціальної пружинної сталі різного діаметру: 8,5, 9,5 і 10,5 мм.

Зубці повністю піддаються дробоструминній обробці. Це забезпечує опір діапазону пружності 45 см. Доступні також деталі, виготовлені із застосуванням додаткової обробки.

Для надання кращих антикорозійних властивостей та подовження терміну експлуатації застосовується порошкове фарбування зубців.

Tines - Longevity
Optimised position tines Optimised position tines

Оптимізоване положення

Зубці ротаційних граблів мають три спіралі, що надає зубцям KUHN гнучкості, ефективності та вищої опірності до зношування.

У ротаційних ворушилках зубці мають оптимальний нахил 90° завдяки спеціальній конструкції знаряддя. Це забезпечує оптимальне подавання кормової маси.

Optimised position tines Optimised position tines

Безпечність

У KUHN було розроблено повністю закриті редуктори, які забезпечують всеохопний захист компоненти приводу для посилення стійкості до зношування. Така конструкція робить редуктор MASTERDRIVE надзвичайно успішним, гарантуючи виняткові надійність і термін експлуатації навіть при найбільш інтенсивному використанні.

MASTERDRIVE

MASTERDRIVE

DIGIDRIVE

DIGIDRIVE

Технічна характеристика

Система DIGIDRIVE має своєю основою ковані сталеві пальці, загартовані для досягнення неперевершеної опірності до зношування.

Система потребує мінімального обслуговування, оскільки щоденне змащування не потрібне.

DIGIDRIVE

DIGIDRIVE

Ножі

Довговічність

Ножі KUHN під час роботи витримують великі навантаження. Ножі товщиною меншою за 3,5 мм витримують деформацію 45°, а ножі товщиною понад 3,5 мм витримують деформацію 75° без руйнування чи найменших проявів розтріскування. До термічної обробки додається фарбування й відпускання, що надає ножам більшої гнучкості. Ножі мають фаску знизу для мінімізації пошкодження різальної крайки камінням.

KUHN Knives - Longevity
Disc  KUHN

Диск KUHN


FAST-FIT fixing

Кріплення FAST-FIT

Зручність

Доступна у версії Fast-Fit, ця система забезпечує значні переваги, як-от підпружинені леза, рифлені гвинти з кронштейном для тримання ножів і лез. Конструкція тримального пристрою забезпечує виняткову стійкість ножів до деформування.

Болтові кріплення замінюються індивідуально і з мінімальними витратами.

Disc  KUHN

Диск KUHN


FAST-FIT fixing

Кріплення FAST-FIT

Універсальність

Кожен ніж сконструйовано зі спеціальною метою:

Flat knife KUHN

Плаский має властивість самозагострювання.

Twisted knife KUHN

Кручений забезпечує вищу агресивність різання.

Bent knife KUHN

Форма вигнутого ножа зумовлює його вищу опірність до деформації.

New 5mm knife

Новий 5-міліметровий ніж

Нові ножі

Сьогодні KUHN пропонує новий товщий ніж, що має відмінні антиабразивні властивості і через те довший у чотири-п’ять разів термін експлуатації. Він відзначається високою стійкістю до деформації і є дешевшим у плані витрат на обслуговування, маючи особливо вигідне співвідношення вартості/тривалості використання, також нові ножі дозволяють значно заощаджувати час на обслуговування і заміну.

New 5mm knife

Новий 5-міліметровий ніж

Технічна характеристика

Ножі різального апарату KUHN OPTIDISC гарантують ідеальний потік кормової маси і бездоганну якість різання. З технологією OPTIDISC трава зрізується тільки один раз. Щоб досягти цього, застосовується змінна відстань між дисками:

Technologie OPTIDISC

Технологія OPTIDISC

Distance between discs
  1. Розбіжні диски: менша відстань між дисками для збільшення перекриття та високої якості зрізу.
  2. Збіжні диски: більша відстань між дисками – легше проходження зрізаної рослинної маси.
Distance between discs

Безпечність

Система безпеки PROTECTADRIVE захищає зубчасту передачу різального апарату. В разі зіткнення з перешкодою дисковий вал може підніматися трохи вище підшипника завдяки спеціальній поперечній канавці. Тому витрати на ремонт і простій знижуються без подальшого пошкодження різального апарату.

PROTECTADRIVE safety

Система безпеки PROTECTADRIVE

Прагнете дізнатися більше?

Зверніться до дилера