Передпосівний обробіток ґрунту

Нековані посилені ножі борін FAST-FIT

Довговічність

Ножі борін KUHN Fast-Fit виготовляються зі сталі з метою забезпечення найкращого співвідношення твердості і міцності. Різальна сталь гарантує ідеальний профіль деталі та високу продуктивність роботи.

Фаза згинання забезпечує відсутність деформації сталевих волокон для підвищення стійкості до навантаження й ударів. Кутова форма зубців зменшує потребу потужності трактора та підвищує стійкість до зношування.

Спеціальна термічна обробка – водяне загартування – повертає деталі пластичність, що забезпечує опірність до ушкоджень.

Non-forged power harrow blades FAST-FIT

Ножі Fast-Fit

Carbide option : Coated blade

Ножі з покриттям

Опція: Карбідне покриття

Ножі борін Fast-Fit (DURAKUHN) також мають карбідне покриття. Термічна обробка проводиться після нанесення покриття з метою забезпечення рівномірної міцності по всій деталі та зменшення зношуваності.

Carbide option : Coated blade

Ножі з покриттям

Універсальність

Конструкція стандартних зубців борін (скручена і скошена форма) ідеально підходить для обробітку після оранки. Зубці розпушують ґрунт, пристосовуються до високих робочих швидкостей, а кути атаки зменшують потребу потужності та підвищують стійкість до зношування.

Форма ножа Optimix (кутова, загострена, нескошена) ідеально підходить для роботи на невиораних ґрунтах. Їхні спеціальні кути дозволяють легко проникати у ґрунт, а прямокутна форма наділяє їх високою зносостійкістю.

Також доступні зубці ще одного типу – довгі зубці, спеціально розроблені для роботи при вирощуванні картоплі.

Standard blade / Optimix blade

Ніж Optimix

Potato tine

Зубець для картоплі (не FAST-FIT)

Комфорт

Ножі і зубці утримуються за допомогою високоміцного вузла, виготовленого з кованої сталі.

Тримальний вузол фіксується за допомогою автоматичного кріплення, розташованого під тримачем зубця, і дуже легко доступний. Захисний пристрій вбудовано у тримальний вузол з метою запобігання пошкодженню або випадковому ослабленню з’єднання.

FAST-FIT lock FAST-FIT lock FAST-FIT lock FAST-FIT lock

Замок FAST-FIT

Безпечність

Система безпеки, інтегрована в конструкцію зубця та тримача, є опірною до зовнішніх впливів та змін навантаження на кам’янистих та важких ґрунтах, що дає змогу уникати надмірного зношування.

Safety - Non-forged power harrow blades FAST-FIT

Ковані посилені зубці борін

Довговічність

Посилені ножі борін KUHN виготовляються за допомогою пресу з тиском 1500 т. Ця операція підвищує стійкість до ударів та зношування при збереженні волокнистої структури матеріалу.

Струменева обробка з попереднім напруженням посилює деталь у місцях потенційних згинів. Зміцнення в оливі з наступним загартовуванням повертає зубцям пластичність та захищає від зламу.

Forged power harrow tines - Longevity
Forged power harrow tines - Carbide option

Опція: Покриття з карбіду

Ковані ножі DURAKUHN також доступні з карбідовим покриттям. Це посилює їх опірність до навантаження і зношування.

Forged power harrow tines - Carbide option

Міцність

Змінні деталі, корпус, підшипники та тримачі зубців разом утворюють компактний і надзвичайно міцний робочий вузол: конічні роликові підшипники з розпіркою, єдиний цільнолитий корпус, касетне ущільнення, система швидкої заміни ножів; також було внесено численні удосконалення до системи приводу ротора.

Forged power harrow tines - Robustness
Forged power harrow tines - Performance

Технічна характеристика

Ротори приводяться в рух шестернями великого діаметра. Увесь час задіяна велика кількість зубців, що забезпечує ефективну передачу потужності на ножі.

Forged power harrow tines - Performance

Посилені ножі і зубці культиваторів

Довговічність

Ротори оснащуються L- та C-подібними ножами, розробленими для забезпечення потрібної сили різання.

Power tillers blades and tines - Longevity
Coated blade - Carbide option

Лезо з покриттям

Опція: Карбідне покриття

Деякі ножі також мають покриття з карбіду вольфраму. Вони виготовляються з борвмісної сталі, яку спочатку піддають термічній обробці, а потім покривають карбідом вольфраму.

Покриття на основі карбіду вольфраму наноситься на верхню частину ножів. Покриття товщиною 1 мм подовжує термін експлуатації деталі утричі. Це найкраще співвідношення між конструкцією ножа і його опірністю до зношування і сторонніх впливів.

Coated blade - Carbide option

Лезо з покриттям

Універсальність

With the Cultilabour and the Cultitiller, KUHN tines are very easy to fit and remove.

Some tines are made of tempered boron steel and they have then a carbide coating.


Cultirotor

Rotor Cultirotor

L-подібні ножі мають прямий кут відкриття для роботи на ґрунтах усіх типів, з високим коефіцієнтом тертя, для неглибокого обробітку у міжряддях, на пасовищах та посівах люцерни.

C-подібні ножі мають відкритий кут, дають змогу працювати з меншою потужністю, ефективні за високої вологості та для підготовки посівного ложа, забезпечуючи надзвичайно ефективне перемішування пожнивних решток.


Cultilabour

Rotor Cultilabour

Зубці Cultilabour мають велику площу контакту з ґрунтом. Лівий і правий кути зубців забезпечують чудове вирівнювання ґрунту, переміщуючи його з одного боку до іншого.

Cultilabour також доступний із системою EASY-FIT, кожен зубець кріпиться за допомогою лише одного болтового з’єднання.L-blade

L-подібний ніж

C-blade

C-подібний ніж

Standard tine

Стандартний зубець

EASY-FIT tine

Зубець EASY-FIT

Cultitiller

Rotor Cultitiller

Зубці забезпечують максимальне покриття оброблюваної поверхні при значному ступені проникнення у ґрунт. Ці зубці є ідеальними в умовах високої вологості та на кам’янистому ґрунті.

Ведуче розташування ротора CULTITILLER забезпечує піднімання і різання. Продумана форма зубців гарантує добре вирівнювання ґрунту завдяки боковому переміщенню.

Система кріплення зубців Fast-Fit (як для кованих, так і для кутових моделей) є ексклюзивним рішенням KUHN. Закріплені одним штифтом, зубці замінюються і повністю закріплюються лише за кілька хвилин.

Диски і зубці для пожнивного обробітку

Технічна характеристика

Диски нахиляються відповідно до швидкості і положення знаряддя.

Кут атаки дисків забезпечує високий ступінь проникнення у ґрунт.

Форма дисків підсилює інтенсивне перемішування пожнивних решток з ґрунтом. 6-міліметрові диски забезпечують на 20% довший термін служби порівняно з 5-міліметровими дисками.

OPTIMER +
Goose foot share

Стрілчаста лапа

Point and wing share

Лапа з наконечником і крилом


80mm carbide point

Карбідний наконечник 80 мм

50mm carbide point

Карбідний наконечник 50 мм

Багатоцільові зубці

  1. Мале заглиблення: стрілчасті лапи
  2. Середнє заглиблення: лапи з наконечниками і крилами
  3. Велике заглиблення: наконечники 80 мм
  4. Глибокий обробіток на важких ґрунтах: наконечники 50 мм
Goose foot share

Стрілчаста лапа

Point and wing share

Лапа з наконечником і крилом


80mm carbide point

Карбідний наконечник 80 мм

50mm carbide point

Карбідний наконечник 50 мм

Опція: Карбідне покриття

Наші змінні деталі з карбідним покриттям мають більшу товщину, ніж класичні наконечники (40 мм проти 15 мм) і проставки (12 мм проти 10 мм), а отже, потребують менше обслуговування. Ковані й термічно оброблені, вони відзначаються чудовою міцністю і зносостійкістю. Ребриста поверхня згори заповнюється ґрунтом, що ще більше скорочує зношування через контакт ґрунт-ґрунт. Положення пластин з карбідним покриттям гарантує виняткову проникну здатність навіть на твердих ґрунтах, а також нижчі вимоги до потужності.

Передні пластини з карбідним покриттям, що працюють разом з наконечниками, гарантують довший термін експлуатації навіть на кам’янистих ґрунтах.

The position of the 5-part carbide plates on the point guarantees exceptional penetration, even in hard soil, and lower power requirement.
KUHN Forged 80 mm point

Кований 80-міліметровий наконечник KUHN

Ковані наконечники 80 мм

80-міліметрові наконечники розроблені і виготовлені KUHN з метою збереження форми і тривалішого терміну експлуатації. Тому оригінальні наконечники KUHN відрізняються здатністю підтримувати свою форму (літера V) та забезпечувати оптимальне проникнення у ґрунт, незважаючи на зношування. Гребені на поверхні наконечника також допомагають збільшити термін заміни.

Pointe 80mm forgée KUHN

Кований 80-міліметровий наконечник KUHN

Прагнете дізнатися більше?

Зверніться до дилера