ОБПРИСКУВАННЯ І ВНЕСЕННЯ ДОБРИВ

Насоси, фільтри і роз’єми

Довговічність

Поршневі діафрагмові насоси є простими у використанні, особливо під час пуску у дію. Їх діафрагма, виготовлена з матеріалу DESMOPAN, стійка до більшості засобів захисту рослин і добрив, що запобігає передчасному зношуванню насоса.

Piston-diaphragm pumps
Spraying filter

Точність

Конструкція розпилювального фільтра (під тиском для зворотного потоку і секцій) ідеально відповідає завданням ефективного розпилення. Фільтрувальна сітка сопла і нержавіюча сталь значно зменшує засмічення сопел.

Spraying filter

Безпечність

Важливу роль відіграють роз’єми живлення штанг. Вони мають працювати при різному розташуванні трубопроводів і послідовному увімкненні секцій.

Вони також діють як антифриз для штанг і захищають різні компоненти розпилювача у разі заморожування.

Форсунки і розпилювальні блоки

Довговічність

Форсунки виготовляються з різних матеріалів. З-поміж матеріалів ми рекомендуємо керамічні форсунки для тривалішого терміну служби і точнішого внесення.

Nozzles KUHN - Longevity

(*) Диференціальний потік через знос у % - Тест відповідно до NFU.26.110, еквівалентний стандарту ISO 5682-1

Універсальність

Розпилювальні блоки обприскувачів KUHN відповідають стандарту ISO розміру форсунок. Вони легко і швидко пристосовуються до багатьох типів форсунок, представлених на ринку.

Portes Jets KUHN

Крильчатки

Довговічність

Розподільні крильчатки виготовлені з нержавіючої сталі. Вони відіграють надзвичайно важливу роль у підвищенні якості внесення добрив. Тому ці деталі повинні витримувати корозію і зношування, забезпечуючи довгострокову експлуатаційну якість.

Distribution vanes are made of in stainless steel
Vanes can be tungsten-carbide coated

Опція: Карбідне покриття

Крильчатки можуть покриватися карбідом вольфраму. Це надає їм опірності до зношування при інтенсивній експлуатації та при застосуванні їдких добрив.

Vanes can be tungsten-carbide coated

Прагнете дізнатися більше?

Зверніться до дилера