AxisРозкидачі Axis від KUHN - неперевершена точність внесення добрив та максимальна простота у використанні. Чітке збереження заданих норм внесення добрив допомагає Вам отримати кращий врожай зберігаючи контроль над витратами.


EMC (Електронний контроль витрати маси)Відсутність ризику засмічення вихідного отвору:
у разі зміни об'єму потоку на виході система електронного дозування (EMC) автоматично коригує відкриття отвору для забезпечення належної витрати добрив. Індивідуальне регулювання витрати добрив для кожного дозуючого отвору:
з перших метрів роботи система електронного дозування (EMC) безперервно контролює і коригує ступінь відкриття отвору для забезпечення максимальної точності.

OPTIPOINTЯкісний розподіл добрив на прикінцевих ділянках поля.Система OPTIPOINT розраховує ступінь відкриття та моменти закриття кожного вихідного отвору залежно від робочої ширини для будь-якого типу добрива, незалежно від форми, розміру та щільності гранул.

VARISPREAD- Автоматично регулює робочу ширину на ділянках неправильної форми;
- підтримує належну ефективність розкидання;
- забезпечує належні витрати добрив за рахунок регулювання ступеня відкривання вихідного отвору.
На прикінцевих ділянках поля система VARISPREAD автоматично відкриває та закриває вихідні отвори у найбільш сприятливий момент, розрахований системою OPTIPOINT.

Сумісність з ISOBUSВам потрібно лише під’єднати роз'єм ISOBUS до роз'єму трактора, щоб контролювати роботу розкидувача AXIS.Систему KUHN можна використовувати спільно з терміналом ISOBUS CCI або одним з 30 терміналів, що сумісний з розкидувачами AXIS EMC.

ISOBUSТермінал ISOBUS CCI 200 оснащений кольоровим сенсорним екраном з простим та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Це полегшує налаштування розкидувача добрив.Додаток CCI.Command складається з двох частин.
- Управління секціями: автоматичне регулювання робочої ширини задля оптимального розкидування на ділянках неправильної форми.
- Паралельне слідкування: допомога у керуванні за допомогою кольорової графіки на дисплеї.

CDA (Система Регулювання Розподілу Добрив)Мішалка регулює подачу, сприяє протіканню добрив і допомагає зберегти добриво незмінним. Це пояснюється тим, що мішалки негайно зупиняються, коли випускні отвори закриваються, захищаючи гранули від їх руйнування. Обертаючись лише на 17 об / хв, вони обережно обробляють гранули, щоб значно зменшити пошкодження і запобігти утворенню порошкуЩоб забезпечити точну точку падіння добрива на диску, направляюча падіння щітки слідує за потоком добрив, поки вона не потрапить на лопатки.Дефлектори повітряного потоку знижують турбулентність, створювану обертовими дисками, щоб забезпечити рівний потік добрив.

GIRODYNE

Технічні характеристики Axis

Розкидачі Axis від KUHN - неперевершена точність внесення добрив та максимальна простота у використанні. Чітке збереження заданих норм внесення добрив допомагає Вам отримати кращий врожай зберігаючи контроль над витратами.