GA 6620Граблі-валкоутворювачі GA 6620 - найменша з напівнавісних моделей, повністю модифікована. Відмінно формує масу в один або два валки і швидко реагує на зміну напрямку трактора. Робоча ширина валкоутворювача 6,30 або 6,65 метра для двох валків. Різна щільність кормових культур, об'їзд перешкод або обробіток важко доступних частин поля забезпечують додатковий комфорт для господарств, а також значно економить час роботи.


DIGIDRIVEЦя запатентована конструкція дала можливість створити надійний привід для багатьох роторів, який до того ж дозволяє роторам компактно складатись і практично не потребує обслуговування і ремонту.


Асиметричні пальціАсиметричні пальціна граблині (зовнішній палець довший) має декілька беззаперечних переваг, що доводять якість ворушіння до досконалості. Зовнішні пальці починають ворушити фураж раніше за внутрішні. Це гарантує ідеально завершену процедуру ворушіння та рівномірне розподілення маси не тільки по краям а і між , оскільки зона захвату пальців у цій області більша.

Master DriveРедуктор з подвійним зниженням обладнано трансмісією, яка дозволяє працювати з важкими кормами та подовжує строк експлуатації машини за значного навантаження.

3D ПідвіскаРотори нахиляються у всіх напрямках, що забезпечує прекрасне копіювання поверхні поля. Обертання кута ротора на 45 градусів навіть у транспортному положенні.

GIRODYNE

Технічні характеристики GA 6620Граблі-валкоутворювачі GA 6620 - найменша з напівнавісних моделей, повністю модифікована. Відмінно формує масу в один або два валки і швидко реагує на зміну напрямку трактора. Робоча ширина валкоутворювача 6,30 або 6,65 метра для двох валків. Різна щільність кормових культур, об'їзд перешкод або обробіток важко доступних частин поля забезпечують додатковий комфорт для господарств, а також значно економить час роботи.