MetrisКомпанія КУН розробила ряд унікальних рішень для ефективної роботи причіпного обприскувача і покращення якості обробки рослин. У нас ви маєте змогу купити обприскувач на трактор, який має наступні переваги:
  • - Точність і ефективність обробітку. Штанговий обприскувач рівномірно розпилює розчин, а постійна примусова циркуляція препарату виключає ризик відкладення осаду.
  • - Високий рівень фільтрації. Разом з тракторним обприскувачем ви купуєте систему 4-рівневового очищення, яка повністю звільняє воду від механічних часток.
  • -Швидкість та безпечність наповнення. Продуктивний насос, з’єднання шлангів без інструментів та система регулювання рівня розчину в баку EASY-SET допомагають чітко дотримуватися об’ємів та скорочувати час заправки.
  • -Просте і зручне управління. Керування робочими процесами може проходити з кабіни водія чи з пусконалагоджувального поста.

Системи управління


MANUSET

Індикатори рівня промивного та основного баків можна спостерігати на панелі керування та з кабіни оператора. Три можливості керування: MANUSET / DILUSET + / e-SET. Централізоване наповнення та спорожнення всіх баків.


e-SET

В додаток до автоматичної промивки RINS-ASSIST та автоматичній зупинці, e-SET гарантує розчинення залишків розтвору у 100 раз. З цією панеллю не треба шукати положення гвинта, просто виберіть потрібну функціюDILUSET +

Промивання опирскувача або штанги прямо з кабіни!

Бак
Ємкість 4380 літрів, литий бак із поліестеру із проти-переливною перегородкою, ідеальна заокруглена форма всередині та зовні.
ШтангаАлюмінієва штанга КУН зварюється аргоном та електродом по алюмінію!Витримує динамічні навантаження! Корозостійкий, навіть при використанні КАС!

Підвіска ЕквілібраОкрім своїхфункцій підвіски, вузли, які протидіють зовнішнім зусиллям, поглинають різні ударні сили, що діють на раму. Це зберігає конструкцію машини та продовжує її строк служби!

VisiorebАвтоматичне відключення секцій – немає повторно оброблених ділянок!

Обертаюча вісьЗменшує пошкодження культур. У комбінації з GPS контролем сеції вирівнює вісь у пряму позицію.
ПреміксерНовий змішувач препаратів на опирскувачах metris 2 – це новий стандарт безпеки. Нова конструкція дозволяє еффективно додавати будь-який вид препаратів : рідкі, порошкові або в гранулах, за рекордно короткий час!
Під час промивання, змішувач навісного обпирскувача metris 2 служить для очищення каністр, стакана дозатора або воронки. Змішувач легко мити, він герметичний та обладнаний ротативною системою очищення.

GIRODYNE

Технічні характеристики METRIS

Компанія КУН розробила ряд унікальних рішень для ефективної роботи причіпного обприскувача і покращення якості обробки рослин. У нас ви маєте змогу купити обприскувач на трактор, який має наступні переваги: