ProfileКормозмішувач причіпний KUHN PROFILE - це професійна техніка у тваринництві. Кормозмішувач має просту і водночас ергономічну конструкцію і відрізняється високою функціональністю: мала висота завантаження, швидке і високоякісне змішування інгредієнтів, швидка і рівномірна роздача і т. д. Подача корму змішувачами модельного ряду PROFILE здійснюється встановленим спереду поперечним конвеєром на праву або на ліву сторону.

Електронна система зважуванняЕлектронна система зважування KDW 340. Система зважування має безліч можливостей, наприклад, введення денного раціону на одну тварину, що зберігається в пам'яті. Потрібно лише ввести кількість тварин, для яких слід приготувати корм і система автоматично визначить навантажену норму. Ця система дозволяє ввести в пам'ять кілька варіантів кормових сумішей із різними інгредієнтами, забезпечуючи вам необхідну гнучкість програмування. Електронна система є доволі простою у використанні.

ШнекиМоделі PROFILE оснащені шнеками меншого діаметру, ніж машини традиційної конструкцій. Завдяки зменшеному необхідному тяговому зусиллі кормозмішувачі PROFILE можуть буксируватися тракторами малої потужності.

Привід шнекаМеханічна трансмісія складається з подвійного ряду підшипників. Це допомагає в поглинанні силових навантажень, створених шнеком на вал під час розрізання цілих тюків фуражу. Посилена камера квадратного перетину 1) для розподілу навантажень. Редуктор, який знаходиться на середині шнека і закіплений болтами до фланця 2), а не безпосередньо до низу бункера. Таким чином, трансмісія захищена від бокового зусилля, що діє на гвинт. Великі обороти шнека дозволяють швидко виконувати різання цілих тюків, забезпечуючи швидке розвантаження бункера машини

Вбудована рамаВбудована рама машини PROFILE з двома поздовжніми балками гарантує тривалий термін служби вузла і великий дорожній просвіт. Даний вид конструкції знижує механічні напруги при транспортуванні по вибоїстих дорогах.

Поперечний конвеєрPROFILE оснащуються поперечним конвеєром і відрізняються якістю роздачі грубих кормів (в стандартній комплектації). У поєднанні з розвантажувальним люком збільшеної ширини (проріз лише 1,20 м), встановлений спереду конвеєр дозволяє регулювати потік корму в кормороздавальний жолоб. Подача здійснюється з правої або з лівої сторони

GIRODYNE

Технічні характеристики Profile

Кормозмішувач причіпний KUHN PROFILE - це професійна техніка у тваринництві. Кормозмішувач має просту і водночас ергономічну конструкцію і відрізняється високою функціональністю: мала висота завантаження, швидке і високоякісне змішування інгредієнтів, швидка і рівномірна роздача і т. д. Подача корму змішувачами модельного ряду PROFILE здійснюється встановленим спереду поперечним конвеєром на праву або на ліву сторону.