FC 3160 TCRНове покоління причіпних косарок-плющилок КУН поєднує в собі високу продуктивність, універсальність і зручність експлуатації. Чистий зріз як важких, так і делікатних фуражних трав, і ефективне плющення для швидкого підсушування прибирається маси забезпечують високі результати роботи.


GIRODYNEЦентральна тягова штанга для човникового скошування, що підвищує маневреність - новий редуктор GIRODYNE® з поворотним нижнім полукорпусом - плаваюча підвіска з широким діапазоном регулювання до 90 градусівOPTIDISCКонструкція ріжучої балки OPTIDISC не потребує заміни мастила. Забудьте про інструкцію з експлуатації!


SQUAREFLEXЗавдяки діаметру 24 см вальці забезпечують тиск до 500 кг/м. Ці вальці спеціально розроблені для роботи з слабкими та складними культурами, або у важких умовах. На косарку можна встановити поворотні сталеві пальці DIGIDRY

Система FAST-FITСистема FAST-FIT дозволяє замінити ножі за кілька хвилин. Швидкознімне кріплення не менш надійне за болтове кріплення і так само гарантує цілковиту безпеку при використанні.


ЗАПОБІЖНИКИ PROTECTADRIVEЗахищають ріжучу балку із шестернями. Якщо косарка натрапить на перешкоду, на ремонт ріжучої балки знадобиться менше часу й коштів.


GIRODYNE

Технічні характеристики FC 3160 TCRНове покоління причіпних косарок-плющилок КУН поєднує в собі високу продуктивність, універсальність і зручність експлуатації. Чистий зріз як важких, так і делікатних фуражних трав, і ефективне плющення для швидкого підсушування прибирається маси забезпечують високі результати роботи.