RM 400Характерною рисою мульчувачів з горизонтальним ротором є їх багатоцільове призначення. Пропонуються з цільної або гідравлічно рамою і шириною захвату від 1м до 8,20 м. Ротори мульчувачів, обладнані Y-образними або молотковими ножами, забезпечують стабільну роботу і відмінне підняття рослинних залишків.

Три типи робочих ножів та молотків1. Молоток: призначений для грубостебельних культур, бур’янів
2. Універсальний Y ніж з діфелятором: універсальний ніж для подрібнення стерні, бурянів
3. Універсальний Y ніж із середнім прямим ножем: ідеальний у роботі по валкам (кукурудза, соняшник) і диких порослей.

Висока стійкість до перенавантаженьРаму виконано з потужних профілів, що гарантують достатню жорсткість та механічну міцність. Окрім цього, кожен подрібнювач закріплено на рамі втулкою з застопореним від обертання шарнірним пальцем, що запобігає зносу в з’єднанні.

Ефективний обробіток по центруЗ метою звести до мінімуму незкошену полоску між двома подрібнювачами було оптимізовано затягування по центру подрібнювача. Для цього:
- потік решток направляється в один із подрібнювачів
- в центрі змонтовано довгі ножі
- в цій зоні кількість ножів збільшено та встановлено розсікач

GIRODYNE

Технічні характеристики RM400

Характерною рисою мульчувачів з горизонтальним ротором є їх багатоцільове призначення. Пропонуються з цільної або гідравлічно рамою і шириною захвату від 1м до 8,20 м. Ротори мульчувачів, обладнані Y-образними або молотковими ножами, забезпечують стабільну роботу і відмінне підняття рослинних залишків.