PlanterПневматична сівалка точного висіву KUHN PLANTER призначена для посіву всіх типів насіння за традиційною технологією. Висока якість посіву і надійність вузлів сівалки зробили її визнаним лідером українського ринку по співвідношенню ціна-якість в порівнянні з імпортними і вітчизняними аналогами.

Точність висівуТочність і рівномірність висіву досягається за рахунок мінімальної серед аналогів висоти падіння насіння - 10 см.

Спіралеподібні котушкиЯкісне однорідне і безперервне дозування добрив проводиться за допомогою спіралеподібних котушок, які запобігають руйнуванню гранул добрив і зменшують ризик забивання тукопроводів.

Економія насінняЕкономія насіння при закладці технічної колії здійснюється за допомогою системи електронного блоку відключення кожного ряду незалежно від інших рядів за допомогою ручних перемикачів.
Висіваючі ДискиМінімізація пропусків при посіві за рахунок гарантованого захоплення насіння висіваючими дисками збільшеного до 262 мм діаметру.

GIRODYNE

Технічні характеристики Planter

Пневматична сівалка точного висіву KUHN PLANTER призначена для посіву всіх типів насіння за традиційною технологією. Висока якість посіву і надійність вузлів сівалки зробили її визнаним лідером українського ринку по співвідношенню ціна-якість в порівнянні з імпортними і вітчизняними аналогами.