Multi-MasterKонструкція з точною симетрією. Регульований підйом для більш простого з'єднання і від'єднання плуга. У оборотних плугів роздільна установка кута нахилу. Гідравлічний затвор в робочому положенні за допомогою вбудованого стопорного клапана. Вбудований ящик для інструментів. Несуча вісь з U-образними скобами для зниження навантажень при транспортуванні.

Відвал з міцними трьома шарамиЕксклюзивна розробка KUHN: Відвал з незрівнянно міцними трьома шарами і великим на 40% терміном експлуатації. Тільки відвали KUHN мають жорсткий шар завтовшки 3,3 мм на передній частині.Це заощадить ваші витрати.

Цільна головкаПри розташуванні шлангів поблизу осі обертання, запобігає їх стиранню і скручуванню. Автономне вертикальне регулювання. З'ємні ковпачки регулюються спереду головки B. з’єднювальній штанзі з тяговою сережкоюю. Цільна головка має кут розвороту 110 градусів.

Цілісний шпиндельЦілісний шпиндель з посиленої кованої сталі забезпечує найвищу стабільність і більшу надійність роботи. Залежно від моделі в шпиндель встановлені бронзові або сталеві гільзи.

Болтовий запобіжник на розрив Т- Продуктивність - долото плуга витримує навантаження у 4000кг, що попереджає занадто часті спрацювання системи безпеки
- Захист конструкції при зустрічі з перешкодою – розрив болта за рахунок тягового зусилля
- Довгий термін служби – жодного ризику пошкодити корпус плуга
- Якісна робота надовго – відсутня овалізація посадкового місця болта, що могло б вплинути на робочу глибину
-Легка та швидка заміна болта після розриву

Типи відвалів


N-відвал

Універсальний відвал, має циліндричну форму спреду (для хорошого подрібнення) і гвинтоподібну форму задньої частини (для хорошого обороту пласта і чищення борозни) .Гвинтовий відвал L

Практики цінують у цього відвалу багато переваг: широке застосування (подрібнення землі в залежності від швидкості)
бездоганне заорювання залишків врожаю (повний оборот пласта землі) і істотний внесок у високу економічність (широка борозна, внаслідок цього краще проходження трактора, відсутність зносу або пошкоджень бічних поверхонь шин від тертя об стінки борозни).V-смуговий відвал

Знижена смугами площа зіткнення запобігає прилипання заболоченого грунту. Дуже хороший оборот пласта і чистка борозни. Для екстримально липких грунтів можливе застосування відвалів з синтетичного матеріалу.H-відвал
Довгий гвинтовий відвал для рівномірного відвалу землі на важких грунтах. Структурована оранка з чіткими кордонами борозни.


GIRODYNE

Технічні характеристики Multi-Master

Kонструкція з точною симетрією. Регульований підйом для більш простого з'єднання і від'єднання плуга. У оборотних плугів роздільна установка кута нахилу. Гідравлічний затвор в робочому положенні за допомогою вбудованого стопорного клапана. Вбудований ящик для інструментів. Несуча вісь з U-образними скобами для зниження навантажень при транспортуванні.