GladiatorОновлена навісна модель KUHN Gladiator об'єднує в собі нові функції, що підвищують продуктивність і зменшують час, необхідний для обслуговування машини. Ви отримуєте якісну обробку грунту при мінімальних витратах часу оператора.


Coulter64-х сантиметрові ножі забезпечують безперервне подрібнення залишків.Регульований тиск від 220 до 310 кілограм. Скребки сошників видаляють липкий грунт з ножа.

Чистячі ножі з плаваючим рядкомПлаваючі 16-дюймові дискові ножі послідовно очищають залишок грунту.Автоматично налаштовується на контур поля, що виключає необхідність налаштування в роботі.

Drop ZoneЕксклюзивна система внесення добрив Drop Zone забезпечує універсальність внесення добрив на різну глибину від поля до поля. Залежно від конфігурації внесеного добрива (рідкі, сухі або газ), глибина внесення може бути встановлена від 13 до 28 см, з мінімальним відстанню між продуктами 3,8 см. Це дозволяє налаштувати глибину внесення добрива незалежно від глибини обробітку грунту.

Strik'RЗапатентована технологія ланцюгових барабанів, щоб розбити грудки.Котушка 18 дюймів з 10 окремими секціями ланцюга. Ланцюги проходять по вологим ґрунтам і залишкам, досягаючи рівномірного посіву.

GIRODYNE

Технічні характеристики Gladiator

Оновлена навісна модель KUHN Gladiator об'єднує в собі нові функції, що підвищують продуктивність і зменшують час, необхідний для обслуговування машини. Ви отримуєте якісну обробку грунту при мінімальних витратах часу оператора.