LandsaverKuhn Landsaver призначений для подрібнення пожнивних залишків і розпушування грунту на глибину до 30 см, що створює сприятливі умови для розвитку кореневої системи майбутніх посівів. Диски, підшипники балансиров, ротаційні борінки не вимагають щоденного обслуговування, що додає зручності в експлуатації і дає можливість швидше виходити в поле.

Star WheelЕксклюзивні ротаційні борони Star Wheel допоможуть краще перемішати рослинні залишки і вирівняти посівне ложе. Управляються за допомогою гідравліки трактора.

Важіль ГлибиниГлибина проникнення леза в грунт зручно регулюється за допомогою важеля, розташованого на передній частині машини. Шкала регулювання допоможе правильно виставити необхідний показник.

Дискові лезаНа осі діаметром 44 мм розташовані леза дисків діаметром 560 мм. Відстань між дисками 20,5 см забезпечить якісне подрібнення як великих рослинних залишків, так і подрібнення поверхні грунту. Гідросистема постійної дії забезпечить рівномірну подачу тиску на дискові батареї для рівномірного проникнення в грунт і подрібнення рослинних залишків.

PEER TILLXTREMEНові підшипники PEER® TILLXTREMETM інтегровані в кронштейни дискових батарей і захищені від попадання каміння.

Пружинні СтійкиЗалежно від ваших агротехнічних умов можна вибрати варіанти стійок: Пружинні стійки К2000ТМ, висота стійки 380 мм з тиском на долоті 138 бар. Стійки із зрізними болтами, посилений хомут підвищеної ваги, що обмежує хід стійки.

GIRODYNE

Технічні характеристики Landsaver

Kuhn Landsaver призначений для подрібнення пожнивних залишків і розпушування грунту на глибину до 30 см, що створює сприятливі умови для розвитку кореневої системи майбутніх посівів. Диски, підшипники балансиров, ротаційні борінки не вимагають щоденного обслуговування, що додає зручності в експлуатації і дає можливість швидше виходити в поле.