MaximaКонструкція тюкача для сіна однаково ефективно працює під час руху на різних швидкостях, а як тягову машину для них можна використовувати трактори невеликої потужності.

Тюковий Прес-підбирач сіна оснащений системою автоматизованого управління та контролю ISOBUS, яка дає змогу керувати технологічним процесом дистанційно — з кабіни трактора. Обмотування тюків відбувається за допомогою шпагата чи сітки, які подаються електроприводом.

Унікальна конструкія сошниківВисока продуктивність за рахунок швидкості посіву до 12 км / год завдяки спеціальній конструкції сошників

Висіваючі ДискиМінімізація пропусків при посіві за рахунок гарантованого захоплення насіння висіваючими дисками збільшеного до 262 мм діаметру.

Економія насінняЛегке керування сівалкою завдяки рішенням ISOBUS
- Автоматичне відключення ряду з GPS для запобігання перекриттям
- Вища врожайність
- Заощадження на вартості насіння
копіювання рельєфуТочне копіювання рельєфу поля завдяки хитаючійся системі крил, що з'єднуються подвійним шарнірним зчленуванням.

GIRODYNE

Технічні характеристики Maxima

Пневматична сівалка точного висіву KUHN MAXIMA призначена для посіву всіх типів насіння за мінімальною і традиційною технологією з будь-яким типам грунтів з одночасним внесенням мінеральних добрив. Дана сівалка є втіленням інноваційних винаходів інженерів групи компаній KUHN, а також впровадженням передового світового досвіду, що забезпечує високу точність висіву і максимальну продуктивність.