ExceleratorKuhn Excelerator - це агрегат вертикальної обробки грунту призначений для подрібнення і закладення пожнивних залишків і підготовки семяложа на швидкості 12-16 км / год за один прохід. При цьому обмежується перевертання і поперечне переміщення пласта грунту, ніж зберігається природна структура грунту, зменшується вітрова і водна ерозія. Пожнивні залишки закладаються у верхній шар, перегниває і збільшують родючість.


Ножі ExcaliburЗменшення вигнутості дисків в порівнянні з класичною формою разом зі зменшеним кутом полегшують проникнення на важких грунтах. Кут регулюється в діапазоні 1-5 градусів, що дозволяє управляти кількістю пожнивних залишків на поверхні поля. Завдяки мінімальному куту зменшується опір ґрунту і як результат, збільшується швидкість роботи при скороченні витрати палива.


Star WheelsРяд ротаційних зірочок Star Wheels здійснює підбір і закладення зрізаних дисками пожнивних залишків у верхній шар грунту. Так само виконує попереднє вирівнювання перед проходом катка. Зірочки додатково підресорені для якісного копіювання нерівностей поля.


Контроль глибини з однієї точкиГлибина леза зручно регулюється за допомогою регульованої глибини зупинки, розташованої в передній частині машини. Перегляньте робочу глибину на зручній для читання шкалі.


Гідравлічний тискГідравлічний тиск під крило Excelerator ® має стандартний тиск з постійним потоком. Ця особливість може додавати притискну силу до кожного крила через циліндри для складання крил. Ця функція стабілізує кожну секцію під час високошвидкісної роботи.

Прохідні БалкиСтандартні важкі прохідні балки на центральній секції оснащені важкими колісними вузлами, з «ковзаючими» шпинделями для легкого обслуговування. Вузли для балок мають сферичні поворотні підшипники, що не потребують щоденного обслуговування мастила. Прогулочні балки на кожному крилі мають 6-ти болтові вузли, а в якості стандартного обладнання - шпинделі.

GIRODYNE

Технічні характеристики Excelerator

Kuhn Excelerator - це агрегат вертикальної обробки грунту призначений для подрібнення і закладення пожнивних залишків і підготовки семяложа на швидкості 12-16 км / год за один прохід. При цьому обмежується перевертання і поперечне переміщення пласта грунту, ніж зберігається природна структура грунту, зменшується вітрова і водна ерозія. Пожнивні залишки закладаються у верхній шар, перегниває і збільшують родючість.