Premia 9000З 9-ти метровою шириною захвату, ці зернові сівалки створені для великих агрогосподарств, орієнтованих на високу продуктивність, з використанням тракторів невисокої потужності. Сівалка KUHN PREMIA відповідає потужностного діапазону тракторів від 120 до 350 к.с.

Внесення добривВнесення добрива у висівний рядок для прискорення розвитку культури. Перегородка ділить бункер на дві секції:- 60 % ємність для насіння,- 40% ємність для добрива. Добриво змішується з насінням після дозуючих пристроїв та вноситься у рядок для забезпечення енергійного розвитку культури. Перегородку можна скласти для використання усього бункера під посів без добрив.

CROSSFLEXСистема сошників CROSSFLEX забезпечує висадку насіння на оптимальну глибину незалежно від умов роботи і швидкості. Балка має переріз хрестоподібної форми. Кожен важіль сошника кріпиться за допомогою чотирьох поліуретанових блоків, що діють як невеличкі амортизатори. Завдяки цьому сошник завжди швидко і точно повертається в вихідне положення.

HELICA, норма внесення витриманаОбидві системи дозування (насіння і добриво) швидкісної сівалки обладнані рифленою розподільчою системою HELICA. Розподільча система HELICA нечутлива до вібрацій та забезпечує якісну сівбу завдяки:- внесенню одного насіння за один раз для рівномірного розподілу уздовж усього рядка- дотримується норма внесення від 1,5 до 300 кг/га, незалежно від об'єму насіння у бункері чи від змін у поступальній швидкості або робочих умовах.

Ідеальне копіювання рельєфу ґрунтуКожна з двох штанг сошників довжиною 4,5 м шарнірно під'єднана до центральної точки обертання. Вони обертаються незалежно одна від іншої для чудового підлаштування під рельєф ґрунту.

Компактність транспортуванняPREMIA поєднує велику робочу ширину з компактними габаритними розмірами для пересування дорогами, її рама складається з двох висівних секцій 4,5 м, які складаються вперед для зменшення ширини у транспортному положенні до 3,50 м.

GIRODYNE

Технічні характеристики Premia9000

З 9-ти метровою шириною захвату, ці зернові сівалки створені для великих агрогосподарств, орієнтованих на високу продуктивність, з використанням тракторів невисокої потужності. Сівалка KUHN PREMIA відповідає потужностного діапазону тракторів від 120 до 350 к.с.