PrimorНовий видувач соломи і роздавач кормів PRIMOR оснащений ексклюзивною запатентованою системою подрібнення.
Саме тому ця машина є незамінним інструментом у тваринницьких господарствах, обладнаних стійлами і загонами, на фермах змішаної спеціалізації, а також у господарствах, де потрібне приготування грубих кормів на премікс для заощадження часу на подрібненні і змішуванні.
Основний наголос при розробці машини було зроблено на універсальності: щоденна експлуатація, що не вимагає заміни робочих органів, а відтак і тривалого регулювання.

БункерPRIMOR має бункер ємністю 4,2 м3, куди можна завантажити два круглих тюки діаметром 2 м або один прямокутний тюк до 2,70 м.Ви можете завантажувати круглі тюки у повністю автономному режимі за допомогою навантажувального борту без використання зовнішнього навантажувача.Потужний циліндр забезпечує підйомну силу понад 1,2 тонни.При закритій задній кришці ви також можете завантажувати до PRIMOR силос. Це можливо завдяки заднім щиткам, що герметизують корпус.Блок управління бортом, розташований у задній частині кузова, дозволяє виконувати усі операції із завантаження та різання з мінімальним пересуванням навколо машини.

CUT CONTROLТехнологію подрібнення CUT CONTROL розроблено для подрібнення соломи, сіна та інших сільськогосподарських культур. Операція виконується в турбіні завдяки 44 великим ножам, що працюють за колової швидкості на максимальному перетині. Повністю боксована турбіна обертається з великою швидкістю 620 об. /хв (180 км/год при коловій швидкості на максимальному перетині) , що дозволяє посилити дію ножів на кормову масу.Інтенсивність різання регулюється за допомогою гідравлічних контрножів, встановлених на турбіні. Ви можете регулювати положення гідравлічного контрножа залежно від бажаної довжини корму. Машина має систему захисту від потрапляння сторонніх тіл до турбіни, що діє за рахунок складання ножів. Для подовження терміну експлуатації дно турбіни виготовлене зі сталі K-NOX. Подрібнення у максимальному положенні контрножа дозволить отримати до 70% стебел довжиною менш ніж 5 см.

Видування соломиОдним із перших завдань PRIMOR є виконання функції підстилки соломою з тим самим рівнем продуктивності, який має «класичний» PRIMOR, – тобто видування соломи на великі відстані без надмірного контакту з продуктом. Це досягається завдяки проміжним лопаткам, розташованим між ножами турбіни. При повному висуненні гідравлічного контрножа усі ножі та проміжні лопатки набувають форми суцільної лопаті. Робота на максимальній потужності видування соломи без різання дозволяє досягати відстані видування до 17 метрів.

POLYDRIVEPRIMOR забезпечує роздавання будь-яких кормів: силосу, сіна чи сінажу. Ви водночас маєте універсальність видувача соломи та роздавача кормів.Запатентований привід бітера POLYDRIVE дозволяє використовувати потужність механічного приводу через інерцію турбіни, а також плавність гідравліки з функцією відімкнення привода.

GIRODYNE

Технічні характеристики Primor

Новий видувач соломи і роздавач кормів PRIMOR оснащений ексклюзивною запатентованою системою подрібнення. Саме тому ця машина є незамінним інструментом у тваринницьких господарствах, обладнаних стійлами і загонами, на фермах змішаної спеціалізації, а також у господарствах, де потрібне приготування грубих кормів на премікс для заощадження часу на подрібненні і змішуванні. Основний наголос при розробці машини було зроблено на універсальності: щоденна експлуатація, що не вимагає заміни робочих органів, а відтак і тривалого регулювання.