Espro 6000 RCНовий високошвидкісний посівний комплекс ESPRO 6000 RC з робочою шириною 6,00 м обладнаний розділеним бункером і окремими дозаторами добрив або другого сорту насіння безпосередньо перед ущільнюючими катками. Завдяки двом системам дозування на одній сівалці Ви можете:
  • - висівати основну культуру з комбінованим внесенням добрив під корінь.
  • - використовувати весь бункер для висіву основної культури.
  • - висівати дві покривні культури на двох різних глибинах або проміжної культури разом з основною культурою.
  • - дозувати різні сорти основної культури окремо, однак висівати їх разом.


ЕнергоефективністьЛінійка ESPRO відрізняється низькою потребою у потужності трактора, що суттєво зменшує витрати пального. Порівняльний тест показав, що комплекс ESPRO 6000 R заощаджує до 16,4% потужності у порівнянні з ринковими аналогами.


ЧИСТЕ СІМ'ЯНЕ ЛОЖЕДва ряди робочих дисків піднімають і перемішують ґрунт, завдяки чому залишки добре перемішуються з поверхневими шарами. Діаметр диска 460 мм та увігнута форма забезпечують якісну роботу навіть у важких ґрунтах.
CROSSFLEXСистема сошників CROSSFLEX забезпечує висадку насіння на оптимальну глибину незалежно від умов роботи і швидкості. Балка має переріз хрестоподібної форми. Кожен важіль сошника кріпиться за допомогою чотирьох поліуретанових блоків, що діють як невеличкі амортизатори. Завдяки цьому сошник завжди швидко і точно повертається в вихідне положення.

БункерЗавдяки великим отворам бункера і малій висоті завантаження обидві моделі ESPRO легко завантажуються з м'яких контейнерів або ковша навантажувача. Зручні платформи дозволяють також завантажувати бункер вручну зі звичайних мішків. Отвори в дні бункера допоможуть швидко вивантажити залишки насіння відповідно до потреб оператора.
VT 50: РІШЕННЯ НА ОСНОВІ ISO KUHNАдаптований до всіх машин з архітектурою ISOBUS термінал CCI 200 оснащений кольоровим сенсорним екраном 21,6 см (8,5”) з простим та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Регулювання легко виконати за допомогою сенсорного екрану або великих клавіш.
ЯКІСНА ПІДГОТОВКА СІМ'ЯНОЇ БОРОЗНИШини мають ідеальний квадратний профіль, що гарантує рівномірне ущільнення по всій ширині колеса і в кожному рядку. Гострі глибокі протектори кришать ґрунт, розпушуючи поверхневий шар.
ВСЕ ПІД РУКОЮВ якості опції доступний джойстик, завдяки якому елементи управління основними функціями посівного комплексу будуть завжди знаходитися під рукою оператора.
Контроль завантаження бункераЗавдяки двом датчикам, весь час контролюється завантаження бункера. Актуальний рівень відображається на екрані пульта управління. Датчики контролю можна розташовувати у три положення – навіть при повному бункері.
GIRODYNE

Технічні характеристики Espro

Новий високошвидкісний посівний комплекс ESPRO 6000 RC з робочою шириною 6,00 м обладнаний розділеним бункером і окремими дозаторами добрив або другого сорту насіння безпосередньо перед ущільнюючими катками. Завдяки двом системам дозування на одній сівалці Ви можете: